Výsledek vyhledávání textu 'štÄ›tec':

Vybrány jsou texty, které v názvu či obsahu obsahují všechna z hledaných slov v syntakticky různých tvarech, jimž odpovídá tentýž faktický význam (např. 'město', 'městem', 'městech'). Nalezené texty jsou seřazeny podle relevance. Pro jiné podmínky hledání použijte operátory vyhledávání.

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
GO! koupelna s rozprašovačem

Rychle a šetrně odstraňuje usazené nečistoty, rez, vodní kámen a zbytky mýdla. Vaší koupelně dodá lesk a čistotu, zanechá příjemnou dlouhotrvající vůni. Pěna pomalu stéká, tím se zvýší účinnost i na svislých plochách. Na baterii vytvoří lehký film, díky kterému voda na baterii neulpívá a nevytvoří nežádoucí mapy. GO! na koupelny používejte na vany, umyvadla, obklady, sprchové kouty, vodovodní baterie a veškerou sanitární techniku.

 

Poptávka:

 
 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Ariel prací gel

Tekutý Ariel Color & Style s technologií Complete 7 se aktivuje již při teplotě 30 stupňů a představuje ideální péči o vaše barevné prádlo. Zajišťuje perfektní ochranu proti skvrnám, která vyhlazuje vlákna tkaniny a díky tomu na nich nemohou ulpět nečistoty.

Poptávka:

 

Isolda konopí s pupalkovým olejem

Právě kombinace těchto olejů, známých svými blahodárnými účinky při péči o pleť, může pomáhat kůži se sklonem k podráždění a vysušení. Díky olejům bude pokožka dlouho vláčná. Krém se snadno vstřebává a nezanechává pocit nadměrně promaštěných, nebo naopak, suchých rukou. Příjemný pocit je umocněn jemnou parfemací zeleného čaje.PUPALKOVÝ OLEJ je lisovaný ze semen pupalky dvoudomé (Oenothera biennis), obsahuje velmi důležitou nenasycenou mastnou kyselinu gama-linolenovou. Vtíráním do kůže a masáží pomáhá zachovat pružnost, pevnost a vláčnost pokožky, obnovovat přirozený
lipidový filtr, podporovat přirozenou hydrataci a regenerovat popálenou a zanícenou kůži.KONOPNÝ OLEJ je lisovaný ze semen konopí setého (Cannabis sativa), má výborné zvláčňující, uklidňující, promašťující schopnosti. Díky obsahu omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin může mírnit kožních projevy spojené se suchou pokožkou,
lupénkou či atopickým ekzémem a pomáhat pokožku regenerovat.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
SPIRIT- líh technický

Technický líh na pálení do vařičů, rozpouštědlo některých nátěrových hmot, k odstranění skvrn (mastnota, oleje).

 

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
WC Satur Gel rez a vodní kámen

vynikající gel na čištění WC, sanitární techniky, výborně odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny, ničí bakterie, je modře obarvován a parfemován svěží vůní typu modřín.

 

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
GO univerzál Fresh,Magnolia

Univerzální čistič na mytí. Díky speciální technologii zanechává čištěné povrchy čisté a lesklé.

 

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Krystal univerzální dezinfekce

Tekutý čistící a dezinfekční prostředek pro přímou aplikaci, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví, kosmetika, masérské salony, solária, fitness studia, sauny, bazény a podobně. Používá se také v domácnostech nebo v oblasti facility managementu k účinné dezinfekci různých ploch, předmětů a technologických zařízení při běžné údržbě. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku (baktericidním, fungicidním, mykobaktericidním, tuberkulocidním, virucidním) a krátkou dobou působení (1 minuta). Současně zabezpečuje i umytí povrchu. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99 % vitálních forem mikroorganismů. V kuchyni i v koupelně je ceněna mimořádná účinnost prostředku a jeho příjemná parfemace.Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Pantra sapon protismykové vlastnosti

Koncentrovaný čistící a ošetřující prostředek s vysokým obsahem vosků a přísad na ochranu pokožky. Dobře rozpouští staré vrstvy voskových nátěrů a zároveň vytváří nemastný ošetřující voskový film vyznačující se protismykovými vlastnostmi. Ošetřený povrch má vysoký lesk a šíři příjemnou, dlouhotrvající vůni. Přípravek je vhodný na čištění ruční a strojovou technikou.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
prášek Ariel

Prášek na praní Ariel White. Ariel s technologií M-Zim 5 dokonale odstraňuje odolné skvrny, například od trávy nebo olivového oleje, již při prvním praní.

Poptávka:

 
 


1-9/9

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz