Larrin na rez a kámen pro spotřebiče

 
Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Účinný čistící přípravek k odstraňování vodního kamene, nečistot a usazenin u varných konvic, jiných elektrospotřebičů a povrchů, přicházejících do styku s potravinami.

AKCE !!! 35 Kč bez DPH

Poptávka:

 

Alkodor

Nepěnivý čistící prostředek s obsahem alkoholu. Vhodný na všechny vodě odolné povrchy, syntetické a plastové podlahy, natírané povrchy a sanitární místnosti. Velmi užitečný na plochách s vysokým leskem (např. černé lesklé dlaždice, mramor) po zaschnutí nezanechává skvrny.

Poptávka:

 

Deoform

Deoform je tekutý dezinfekční čistící prostředek proti bakteriím a plísním s příjemnou vůní. Deoform je určen pro čištění a dezinfekci ploch a předmětů ve zdravotnictví, komunální oblasti a domácnostech.

Poptávka:

 

DEOX OdorZero

Osvěžovač textilií neutralizuje pachy a je vhodný na oděv, obuv, textilní potahy, interiér, odstraňuje zápach způsobený vařením, cigaretovým kouřem či domácími zvířaty.

Poptávka:

 

GO! AIR FRESHENER

Osvěžovač vzduchu - provoní svěže místnost.

Poptávka:

 
 

Real na plochy

Univerzální čisticí prostředek na nábytek, sklo a tvrdé povrchy s pohlcovačem pachu. Zanechává zářivý lesk.

Poptávka:

 

Savo Jar na nádobí

Nové Savo na nádobí pomáha eliminovat nežáducí pachy a zanechá nádobí zářivě čisté. Rychle a účinně odstraní mastnotu i z plastového nádobí. Účinkuje také ve studené vodě. V případě odolného zápachu nechte nádobí odmočit 2 hodiny ve vodě s obsahem přípravku.

Poptávka:

 

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz