Výsledek vyhledávání textu '"savo"':

Vybrány jsou texty, které v názvu či obsahu obsahují všechna z hledaných slov v syntakticky různých tvarech, jimž odpovídá tentýž faktický význam (např. 'město', 'městem', 'městech'). Nalezené texty jsou seřazeny podle relevance. Pro jiné podmínky hledání použijte operátory vyhledávání.

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo bez chloru na vodní kámen

Tekutý čisticí dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je perfektní k odstranění vodního kamene a běžných nečistot ve vaší koupelně, kterou příjemně provoní. Savo bez chloru odstraňuje až 99,99% bakterií a je účinný také při odstraňování některých alergenů. Přípravek využijete k čištění a dezinfekci všech omyvatelných povrchů v koupelně.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo víceúčelový sprej

Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je vhodný na omyvatelné povrchy v celé domácnosti. Přípravek příjemně voní. Jeho bezoplachové složení čistí a zároveň dezinfikuje různé povrchy v koupelně a kuchyni. Přípravek je vhodný i na kovové povrchy. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny (%způsobených prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky).

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo Razant

Savo Razant je vysoce účinný gelový tekutý prostředek se zesíleným účinkem na uvolnění ucpaných odpadů a na odstranění nepříjemného zápachu z nich. Vykazuje okamžitý účinek při uvolňování odpadů umyvadel, dřezů a van od nahromaděných tuků, vlasů, zbytků jídel apod. Je vhodný také pro preventivní čištění odpadů, protože působí svým složením proti tvorbě nových usazenin.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo Podlahy a povrchy

Univerzální čisticí přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). Účinně odstraňuje běžné nečistoty. Rychle schne a zanechává povrch lesklý a beze šmouh.


Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Badex dezinfekce

Bělící, dezinfekční a čistící prostředek na bázi chlóru s širokým použitím. Bělí prádlo, dezinfikuje plochy, je schválen i pro použití v potravinářském průmyslu, je notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR. Vany, umyvadla, WC.
Má podobné vlastnosti a uplatnění jako Savo.


Poptávka:

 
 
 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo

Savo Original je určený k dezinfekci vody a povrchů v domácnosti a už více než 30 let se těší velké přízni spotřebitelů na českém trhu. Jeho použití je všestranné. Spolehlivě odstraní nebezpečné viry a bakterie, které zamořují povrchy ve vaší domácnosti a vodu ve studních a bazénech. Savo Original je tedy vhodné k dezinfekci vody, Toto Savo do studny, nebo chcete-li Savo na bazény či Savo do bazénů je jednoduše použitelné dle návodu na etiketě. Zlikviduje 99,9% bakterií a virů ve vašem okolí. Účinný ve vodě i na souši, bělící účinky.

Poptávka:

 
 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo Jar na nádobí

Nové Savo na nádobí pomáha eliminovat nežáducí pachy a zanechá nádobí zářivě čisté. Rychle a účinně odstraní mastnotu i z plastového nádobí. Účinkuje také ve studené vodě.
V případě odolného zápachu nechte nádobí odmočit 2 hodiny ve vodě s obsahem přípravku.

AKCE !!! 35,82 Kč bez DPH

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo koupelna

Savo koupelna jednoduše navrátí lesk a čistotu vaší koupelně. Její lehké složení s příjemnou vůní zbaví vaši koupelnu vodního kamene, zbytků mýdla a jiných nečistot na keramických plochách (např. vany, umyvadla, obkladačky) i na vodovodních bateriích. Nové složení výrobku Savo koupelna navíc vytvoří na vodovodní baterii lehký film, díky kterému voda na baterii neulpívá a nevytvoří nežádoucí mapy, naopak vytvoří lesklý povrch. Obsahuje antibakteriální složku.


Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo kuchyně

Savo kuchyně je spolehlivý pomocník při úklidu a čištění všech povrchů v kuchyni. Jeho lehké, ale velmi účinné složení si snadno poradí i se zažranou špínou a mastnotou, která doprovází jinak příjemné vaření. Zanechá lesklý povrch.
Obsahuje antibakteriální složku. Příjemně voní.Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Savo Perex

Potřebujete navrátit vašemu prádlu dávno zašlou bělost? Chcete, aby vaše záclony na okně opět zářily? Nedaří se vám odstranit nepříjemnou skvrnu z vašeho bílého prádla? Tekutý prostředek pro předpírání a praní bílého a stálobarevného prádla navrátí vašemu prádlu ztracenou bělost. Savo Perex bělidlo je vhodný na: Bavlnu, bílé a stálobarevné prádlo (např. košile, ručníky), záclony bavlněné i polyesterové, úpravu tkanin batikováním. Dvě varianty vůní (Květinová, Svěží).

Poptávka:

 


1-10/15  následující»  »»

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz