Výsledek vyhledávání textu 'štÄ›tec':

Vybrány jsou texty, které v názvu či obsahu obsahují všechna z hledaných slov v syntakticky různých tvarech, jimž odpovídá tentýž faktický význam (např. 'město', 'městem', 'městech'). Nalezené texty jsou seřazeny podle relevance. Pro jiné podmínky hledání použijte operátory vyhledávání.

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
GO! koupelna

Rychle a šetrně odstraňuje usazené nečistoty, rez, vodní kámen a zbytky mýdla. Vaší koupelně dodá lesk a čistotu, zanechá příjemnou dlouhotrvající vůni. Pěna pomalu stéká, tím se zvýší účinnost i na svislých plochách. Na baterii vytvoří lehký film, díky kterému voda na baterii neulpívá a nevytvoří nežádoucí mapy. GO! na koupelny používejte na vany, umyvadla, obklady, sprchové kouty, vodovodní baterie a veškerou sanitární techniku.

Poptávka:

 
 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
vůně do myčky nádobí

Dodejte vaší myčce unikátní svěžest díky jedinečné kombinaci vůní citrónu a limetky. Mezi jednotlivými mycími cykly mohou zbytky jídla vést ke vzniku zápachu v myčce. Díky jedinečné technologii Anti Odor Technology vám Finish osvěžovač do myčky poskytuje o 100 % lepší kontrolu nad zápachem, takže si můžete při každém otevření myčky dopřát svěží vůni.Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Sidolux Premium Floor care vinyl, linoleum, dlažba, obklady – ylang ylang

SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE je speciální prostředek na mytí vinylových podlah, linolea, dlažby, keramických obkladů, včetně jiných povrchů z těchto materiálů vyrobených..

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Isolda konopí s pupalkovým olejem

Právě kombinace těchto olejů, známých svými blahodárnými účinky při péči o pleť, může pomáhat kůži se sklonem k podráždění a vysušení. Díky olejům bude pokožka dlouho vláčná. Krém se snadno vstřebává a nezanechává pocit nadměrně promaštěných, nebo naopak, suchých rukou. Příjemný pocit je umocněn jemnou parfemací zeleného čaje.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
SPIRIT - líh technický

Technický líh na pálení do vařičů, rozpouštědlo některých nátěrových hmot, k odstranění skvrn (mastnota, oleje).

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
WC Satur Gel rez a vodní kámen

Vynikající gel na čištění WC, sanitární techniky, výborně odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny, ničí bakterie, je modře obarvován a parfemován svěží vůní typu modřín.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
GO! univerzál Fresh

Univerzální čistič na mytí. Díky speciální technologii zanechává čištěné povrchy čisté a lesklé.

Poptávka:

 
 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Isofa Hard Profi mycí gel na ruce

Odstraňuje silně odolné nečistoty, jako jsou oleje, maziva, grafit, brzdové usazeniny, asfalt, nafta, pryž a další. Je vhodný zejména v autoservisech, technických službách a těžkém průmyslu. Abrazivní složkou je směs anorganických materiálů.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Isolda keratin s mandlovým olejem

Tento luxusní výživný krém spojuje bohatý krémový základ s vysokým obsahem přidaného keratinu a mandlového oleje. Díky svému složení je jedničkou mezi našimi krémy. Originální kombinace těchto složek napomáhá k udržení elasticity, zvláčnění a výživě pokožky rukou i nehtů. Při pravidelné aplikaci zůstává pokožka hebká a pevná bez pocitu nadměrně promaštěných rukou. Krém je možné používat i pro regenerační zábaly.

Poptávka:

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku
Ariel Formula Pro+ dezinfekční prací prášek

Ariel Formula Pro+ je dezinfekční prací prášek pro profesionální použití v oblasti zdravotní a sociální péče. Odstraňuje nejodolnější skvrny a zabíjí 99,999 % bakterií (dle EN1276 a EN13697, dodržujte návod k použití). Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení anebo předpírky. Obsahuje speciální bělicí technologie, které pomáhají udržet prádlo zářivě bílé po delší dobu. Obsahuje jedinečnou kombinaci vysoce koncentrovaných čisticích složek nové generace. Kombinuje pokročilý systém povrchově aktivních látek s technologicky vyspělými enzymy a polymery, které jsou velmi účinné při odstraňování odolných skvrn a snadno pronikají do hloubky vlákna. Dosahuje vynikajících výsledků praní už při 40 °C. Neobsahuje fosfáty. Jedno balení vypere více než tunu prádla. Biocidní (dezinfekční) prostředky používejte zodpovědně dle návodu k použití.

Poptávka:

 


1-10/15  následující»  »»

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz