O nás

Firma KARFO byla založena v roce 1994 jako velkoobchod s drogerii, hygienickými potřebami, kartáčnickým zbožím, nářadím, dřevovýrobky, autochemií a autokosmetikou. Dnes, už jako společnost s.r.o. nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží včetně bezplatného rozvozu na místo určení. Za období svého působení si vybudovala na trhu svou pozici a nyní úspěšně zajišťuje zásobování jak školských zařízení, stravovacích zařízení, velkých podniků, tak i malých živnostníků, orgánů státní správy, úklidových firem a mnoha dalších.

 

Firma se rovněž zapojila do programu Úřadu práce na zaměstnávání zdravotně postižených občanů a je subjektem zaměstnávajícím více jak 50% zdravotně postižených občanů ( zákon č. 435/2004 Sb. ). Tím Vám vytváří možnost odpočtu z daní ve formě náhradního plnění.

 

V návaznosti na ekologii a životní prostředí má naše firma uzavřenou smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. , je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00060649 a plní tak své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití odpadu z obalů způsobem podle § 13 odst. 1 písm. c) zákona o obalech.

Našim cílem je co nejkvalitnější obchodní kontakt s Vámi s tím, že dynamicky reagujeme na Vaše potřeby tak, abychom splnily Vaše očekávání ve stabilního dodavatele. 

Na spolupráci s Vámi se těší
kolektiv Karfo 

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz