Real na plochy

 
Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Univerzální čisticí prostředek na nábytek, sklo a tvrdé povrchy s pohlcovačem pachu. Zanechává zářivý lesk.

Poptávka:

 

Alkodor

Nepěnivý čistící prostředek s obsahem alkoholu. Vhodný na všechny vodě odolné povrchy, syntetické a plastové podlahy, natírané povrchy a sanitární místnosti. Velmi užitečný na plochách s vysokým leskem (např. černé lesklé dlaždice, mramor) po zaschnutí nezanechává skvrny.

Poptávka:

 

Prosavon® Scrub+

Dezinfekční mycí prostředek k hygienickému mytí rukou a k dekolonizaci celého těla včetně vlasů. Prosavon® Scrub+ je určen pro použití ve zdravotnictví, potravinářství, veterinární sféře, komunální hygieně včetně domácí péče a v oblastech se zvýšenými hygienickými nároky na hygienu rukou. Vlastnosti: Dekolonizace pokožky celého těla včetně vlasů Oplachová i bezoplachová forma použití Jemná ošetřující receptura s obsahem olivového oleje a glycerinu Dermatologicky testováno Neobsahuje barviva ani parfém Základem použitých mycích složek jsou suroviny rostlinného původu

Poptávka:

 

Savagro A+

Vysoce koncentrovaný tekutý přípravek na bázi chlornanu. Určený pro každodenní dezinfekci a čištění potrubních systémů tanků a dalších uzavřených systémů a zařízení. Je vhodné k účinnému alkalickému cyklu dezinfekce, čištění a odstranění organických nečistot z potrubí, tanků a vnitřních částí zařízení v potravinářském průmyslu, výrobě a zpracování mléka, zemědělství a dalších oborech. Je vhodné také k dezinfekci potrubí vodoléčebných van a pro dezinfekci velkých ploch.

Poptávka:

 

Savo Jar na nádobí

Nové Savo na nádobí pomáha eliminovat nežáducí pachy a zanechá nádobí zářivě čisté. Rychle a účinně odstraní mastnotu i z plastového nádobí. Účinkuje také ve studené vodě. V případě odolného zápachu nechte nádobí odmočit 2 hodiny ve vodě s obsahem přípravku.

Poptávka:

 

 

KARFO velkoobchod s.r.o.
Šenovská 750/80
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Tel: 775 346 333, 596 248 433
Fax: 596 248 432
E-mail: obchod@karfo.cz

Design & code: i-servis.cz